1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (2 balsų, vidurkis: 8,00 iš 10)
Loading...

Žymiausi NBA krepšininkai

nba logo

Timas Duncanas

NBA praleido 20 metų. Nuo pat pirmo sezono buvo vienas geriausių lygos krepšininkų. Daugelis apžvalgininkų nemato jo, kaip dominuojančio žaidėjo, bet tik todėl, kad žiūri ne į tą aikštės pusę. Jis yra vienas geriausiai besiginančių krepšininkų per visą krepšinio istoriją.  Ne veltui 2 kartus NBA čempionas, 13 kartų iš eilės išrinktas į All NBA ir All-Defensive komandas.

 

Shaquilleas O’Nealas

Vienas stipriausių krepšininkų krepšinio istorijoje 148 kg „monstras“, kurio prisibijojo visi krepšininkai. Po jo triuškinančių dėjimų varžovai krisdavo po jo kojomis, geriausiais jo metais niekas negalėjo sustabdyti šio milžino, užimančio 5 vietą visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše. 4 kart NBA čempionas, 15 kartų dalyvavo visų žvaigždžių rungtynėse

 

Kobe Bryant.

Daug ginčijamasi, kas kurie NBA krepšininkai yra patys geriausi, daugmaž visi sutinka tik dėl Michaelo Jordano. O jis yra sakęs, kad vienintelis Kobe prilygsta jam savo įgūdžiais. Niekas nepaneigs, kad šio krepšininko sugebėjimai buvo tiesiog įspūdingi. Per vienerias rungtynes Kobe, kurio pravardė Black Mamba, yra pelnęs net 81 tašką. Daugiau taškų per rungtynes (100) yra įmetęs tik legendinis Viltonas Normanas „Viltas“ Čiamberlainas.

 

Lebronas Jamesas.

Ne visų mėgstamas, bet ko gero geriausias šiuo metu žaidžiantis krepšininkas. Krepšinio aikštelėje jis gali daryti viską. Į kurią komandą beateitų, jis yra tarsi garantas, jog ši komanda pateks į finalus.  Niekas nenustebs jeigu ir 2018 metais Lakers žais NBA finale. Daugelis NBA apžvalgininkų sutaria, kad jis yrą antras geriausias visų laikų NBA žaidėjas.

 

Michaelis Jordanas.

Visi nori būti kaip Maikas, bet antro tokio žaidėjo tikriausiai niekada nebus. Turbūt nėra nei vieno žmogaus pasaulyje, kuris nežinotų šio vardo, nebent tas žmogus gyvena kur nors džiunglėse izoliuotoje nuo pasaulio gentyje. Neįmanoma nesižavėti šio žaidėjo sugebėjimais. Pašokęs į orą Jordanas palaukdavo, kol varžovas nusileis ant žemės ir tuomet pelnydavo taškus. Šeši čempionų žiedai, 5 MVP apdovanojimai ir 10 rezultatyviausio žaidėjo titulų, kalba patys už save.