1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (3 balsų, vidurkis: 8,33 iš 10)
Loading...

Kaip pasirinkti krepšinio mokyklą?

krepsinio mokykla

Tėveliai didmiesčiuose auginantys jaunuosius krepšinio fanus dažną rudenį pasitinka su klausimu, kaip parinkti savo vaikui krepšinio mokyklą. Yra keletas kriterijų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis krepšinio mokyklą.

  1. Treneris

Domėkitės, kas treniruos Jūsų vaiką. Ar treneris kelia kvalifikaciją, kokius auklėtinius yra paruošęs, kas jam asistuoja. Peržiūrėkite, kokias amžiaus grupes jis treniruoja – ar vaikas pradėjęs krepšinio užsiėmimus darželio grupėje, toliau galės mokytis ir lankyti mokyklinukų grupę. Jei pažįstate vyresnių vaikų tėvus iš nusižiūrėtos krepšinio mokyklos – pasiteiraukite atsiliepimų, apie trenerio naudojamus motyvavimo ir auklėjimo būdus. Mokyklos vadovybė turėtų būti suinteresuota pateikti kuo daugiau informacijos apie savo trenerius, tad nebijokite klausti.

  1. Vieta

Rinkitės mokyklą į kurią Jums bus patogu nuvežti savo atžalą arba į kurią jūsų sūnus ar dukra galės keliauti savarankiškai. Vaiko laukia ne tik treniruotės, bet ir įvairios varžybos, tad maršrutas turėtų būti panašus su jūsų namai-mokykla-darbas maršrutu. Vaikas norės, kad atvyktumėte jo palaikyti, tad įvertinkite keliavimo laiką po darbo valandų.

  1. Sportinė bazė

Yra sakančių, kad norint žaisti krepšinį svarbu yra tik kamuolys ir aikštelė, tačiau sutikite, kad savo vaikui norite daugiau. Nebijokite pasiteirauti apie persirengimo kambarius, dušus, daiktų saugumą, kaip keičiasi grupės. Jei turite galimybę – apsilankykite atvirų durų dienose, kad įsitikintumėte, kad aplinka tiek jums tiek vaikui bus priimtina. Pasidomėkite kaip palaikoma švara ir higiena, kokie yra reikalavimai vaiko aprangai ir avalynei, ką suteikia mokykla, o kuo teks rūpintis jums.

  1. Atranka ir lygmenys

Seniau buvo priimta, kad į krepšinio mokyklas priimami tik stipriausi vaikai, tačiau šiuo metu požiūris yra pasikeitęs. Atrankos vykdomos siekiant sužinoti vaiko gabumus, žaidimo lygį ir suteikti jam geriausią mokymą. Net jei vaikas pradeda treniruotis silpnesnių vaikų komandoje, nereiškia, kad jam nėra galimybės kilti aukščiau. Atidūs treneriai treniruoja, skatina ir motyvuoja vaikus ir tai prisideda prie jų tobulėjimo.

  1. Bendruomenė

kaip pasirinkti krepšinio mokykląPasidomėkite ar krepšinio mokykla buria bendruomenę: t.y. ar vaikas ateis tik į užklasinį užsiėmimą, ar bus rengiami susitikimai su šeimomis, organizuojamos šventės, išvykos. Priklausomai nuo to galėsite įvertinti kiek jums reikės įsitraukti į veiklą.