1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (Kol kas nėra balsų)
Loading...

Kaip pasirinkti krepšinio aprangą ir avalynę?

Jei jūsų vaikas jau apsisprendė, kad nori lankyti krepšinio mokyklą, svarbu pasirūpinti tinkama jo apranga ir avalyne. Treniruočių metu vaiko oda turi gerai kvėpuoti, o batai apsaugoti pėdas. Pateikiame patarimus, į ką atkreipti dėmesį sudarant jaunojo krepšininko ar krepšininkės pirkinių krepšelį.

Krepšinio bateliai

Bet kokios firmos ir bet kokio tipo sportinė avalynė nebus tinkama žaisti krepšinį. Krepšinio bateliai yra sukurti taip, kad jai būtų malonu bėgioti krepšinio aikštelėje. Be to jie turi specialias technologijas, kurios padeda žaidėjams geriau žaisti, apsaugo pėdas ir sąnarius.  Geri krepšinio bateliai turi leisti žaidėjui greitai bėgti ir pašokti. Tam padeda įvairios oro pagalvės, kurios sulaiko smūgius, spyruokliuojančios medžiagos, specialios formos padas. Krepšinio batai gali atrodyti kiek griozdiški, tačiau didelis jų dydis leidžia geriau sugerti smūgius šuolio metu, geriau atsispirti siekiant atlikti greitą perdavimą. Nepaisant jų išvaizdos dažnai krepšinio bateliai yra itin lengvi. Atkreipkite dėmesį į suvarstymą – bateliai turi glaudžiai apgaubti visą pėdą, tačiau jos nespausti. Tai užtikrins stabilumą tiek bėgant, tiek norint greitai sustoti. Tinkami bateliai neleis pėdoms greit nuvargti, saugos nuo galimų traumų.

Kojinės

Jei turite galimybę investuokite į paminkštintas, su antimikrobine danga. Tai leis išvengti nemalonaus kvapo, neleis susidaryti bakterijoms. Be to bent dalinai apsaugos nuo pėdų grybelio, ypač jei vaikui teks naudotis bendrais dušais.

Krepšinio apranga

Jei turite galimybę – rinkitės modernias sintetines medžiagas. Dėl skirtingo audimo savybių jos greičiau išgarins prakaitą, nei paprastos medvilnės marškinėliai, leis odai kvėpuoti. Prakaito išgarinimas neleis odai sudirgti. Apžiūrėkit berankovių marškinėlių apsiuvimo kraštus, kad jie neturėtų aštrių sujungimų ar siūlių, nes vaikų rankų ir pažastų oda šiose vietose gali būti labiau dirginama. Rinkdamiesi šortus atkreipkite dėmesį į pamušalą ir jo įsiuvimą. Žaidžiant ir prakaituojant kai kurios medžiagos gali sukelti nemalonius pojūčius, braižyti odą, tad rinkitės tik patikimus gaminius arba gaminius be pamušalo. Atkreipkite dėmesį ar sportiniai šortai leis odai kvėpuoti.