1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (3 balsų, vidurkis: 7,00 iš 10)
Loading...

Ar leisti mergaitę į krepšinį?

mergaiciu krepsinis

Yra dalis tėvų, kuriuos sunerimti verčia mintis, kai jų dukra paprašo būti užrašyta į krepšinio būrelį. Tačiau nevertėtų. Krepšinis – sporto šaka tinkanti tiek berniukams tiek mergaitėms. Pasidžiaukite kartu dukros noru. Net jei krepšinio būrelį ar mokyklą lankys tik tam tikrą laiką, ši sporto šaka gali suteikti daug naudos asmenybės vystymuisi bei savo kūno pokyčių priėmimui. Jei jaudinatės, kad jūsų dukra per vėlai susidomėjo krepšinio, pabandykite išleisti į krepšinio vasaros stovykla, kur ji turės galimybę įgyti ar pagerinti savo įgūdžius. Pateikiame keturias priežastis, kodėl turėtumėte džiaugtis dukros noru lankyti krepšinio užsiėmimus po pamokų.

Lyderystės įgūdžiai

Žaidžiant krepšinį komandoje nuolat tenka atsidurti situacijose, kuriose tenka imtis lyderio vaidmens. Tai ir komandos narių palaikymas, greitas situacijos vertinimas siekiant komandos rezultato, bendradarbiavimas. Visos šios savybės reikalingos norint sėkmingai dirbti bet kurioje srityje.

Naujos pažintys

Dalyvavimas krepšinio varžybose leidžia susitikti su kitomis sportiškomis merginomis. Pasirinkus krepšinio mokyklą pažinčių tinklas nusidrieks per kelias mokyklas. Ne tik smagu plėsti pažintis, tačiau tai gali paskatinti ir kitus pokyčius, pvz. mokyklos keitimą, jei joje atsiras artimesnių draugų.

Motyvacijos augimas

Žaidžiant krepšinį visad esi komandoje. Tad atsakai ne tik už save, bet ir už visos komandos sėkmę. Net kai atrodo nėra jėgų ar nuotaikos, žaisdama esi skatinama parodyti geriausia, ką gali. Komandos narių palaikymas, savidisciplina ir noras nugalėti leidžia augti vidinei motyvacijai, peržengti savo ribas ir siekti daugiau. Žinojimas, kad susitvarkei su situacija, kuri atrodė beviltiška, leis jaustis daug užtikrinčiau ir kitose gyvenimo srityse.

Sportiškumas

Krepšinis – dinamiškas sportas. Treniruojantis lavės greitis, jėga, ištvermė, lankstumas. Dažnoje mokykloje fizinio lavinimo treniruotės nėra įtraukiančios, orientuotos į normatyvų vykdymą. Tuo tarpu krepšinio treniruotės turi tiek lavinamąjį tiek pramogos aspektus ir suteiks įvairiapusį fizinį tobulėjimą.